RODZINA I TRADYCJA

Od roku 1975, ponad 40 lat, trzy pokolenia rodziny Aldo Turcatela rozwijają jego pasję do samochodów oraz wyścigów samochodowych. Pasję, która przerodziła się w dobrze prosperującą firmę, dostarczającą rozwiązań w zakresie czyszczenia i utrzymania pojazdów i ich części - od silników po całe samochody, od dużych pojazdów transportowych po motocykle oraz łodzie. Firma zaopatruje myjnie samochodowe, warsztaty samochodowe oraz fabryki.

WŁOSKI STYL I SZYK

Rozumiemy i doceniamy wagę pielęgnacji, aby samochody jak najdłużej były sprawne i cieszyły swoich właścicieli. Wymaga to od nas ciągłej innowacji, dbałości o szczegóły, aby Wasze auta wyglądały czysto i schludnie. Posiadamy szeroką ofertę wysokiej jakości produktów dla Waszej myjni, Waszej firmy lub po prostu dla Waszego auta. Profesjonalne produkty ALTUR zadbają o każdy element Waszego auta lub innego sprzętu najlepiej, jak to tylko możliwe i to bez żadnego wyjątku.


BADANIA I ROZWÓJ

Wysoka jakość naszych produktów jest wynikiem:-  Naszego zaangażowania w poszukiwanie najnowszych rozwiązań
- Badań w naszym własnym laboratorium
- Zgodności z obowiązującymi normami europejskimi
Produkty są badane na każdym etapie ich rozwoju i produkcji, od etapu projektu, przez dobór surowców, do kompletnego produktu oraz towarzyszących mu usług. Wszystko to gwarantuje najwyższą jakość, która na pewno sprosta Waszym wysokim oczekiwaniom.

NIEZRÓWNANY POŁYSK I OCHRONA

LUXAN-Z NANO BARIERA OCHRONNA


Luxan-Z to wysoko nabłyszczająca molekuła, opracowana w innowacyjnej nano-technologii, rozwinięta w laboratoriach ALTUR, wchodzi w skład naszych wosków wspomagających suszenie oraz substancji nabłyszczających.

Karoseria pojazdu czyszczonego środkami, w których użyto Nano technologii:

- jest bardzo skutecznie chroniona przed promieniami UV
- długo utrzymuje ładny połysk
- jest przyjemna w dotyku.


JAK DZIAŁA LUXAN-Z?


Wyjątkowa mieszanka nanopolimerów zawa Luxan-Z pozwala na uzyskanie niezwykłego poł pozostawiania oleistych smug na szybach.

Proces utrwalania odbywa się na molekularnym i aktywowany jest promieni Proces kończy się w ciągu 24 godzin od aplikacji.

Długotrwałą ochronę można zaobserwować deszczu, kiedy to wyraźnie widać lepsze spływa po karoserii i szybach. Dodatkowo Luxan-Z przy do lepszej ochrony lakieru przed działaniem UV, co widać po doskonale zachowującym się Ponadto Luxan-Z nie brudzi szczotek ora czyszczących w myjniach.